Halı Yıkama

Aktif halı yıkama 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel halı yıkama hizmetleri vermektedir. Yüksek kalitede halı yıkama hizmetlerini, avrupadan ithal özel makine parkurunda el değmeden ve derinlemesine yıkama ile sunmaktadır.

Hizmet bölgelerinde, hatırı sayılır bir yere sahip olan Aktif halı yıkama fabrikası, her yıl sektöre getirdiği yeniliklerle, müşterilerine en kaliteli yıkama hizmetini sunmayı vadediyor. İşletmemizde, her halı ve leke türüne özel, doğal çözeltiler kullanılmaktadır. Bu da hizmet kalitemizi en üst seviyede sunmamızı sağlamaktadır.

İstanbul halı yıkama firmaları arasında, bölgenizde iyi bir servis bulmak zor olabilir. Aktif halı yıkamanın etkin temizlik çözümleri sayesinde halılarınız ilk günkü gibi tertemiz olarak temizlenir ve daha uzun ömürlü bir hijyenik yapıya kavuşur.

En Yakın Halı Yıkama

Tel: 0212 553 22 23Halı Yıkama Telefon

Aşağıdaki bölgelere süper hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Bu sayede en yakın halı yıkama servisini aramanıza gerek yok! Biz herzaman en yakınınızdayız.

Halı yıkama servis bölgelerimiz: Avcılar – Beylikdüzü – Esenyurt – Firuzköy – Parseller – Esenkent – Kıraç – Yakuplu – Bahçeşehir – Mehterçeşme – Saadetdere – Kavaklı – Beykent – Bizimkent – Gürpınar – Gümüşpala – Ambarlı – Tahtakale – Cihangir – Büyükçekmece – Mimaroba – Hadımköy

Halı Yıkama Fiyatları

Her halının yıkama talimatı, bulaşan leke temizliği ve kullanılan malzemeler farklıdır. Halı yıkama fiyatları bu etkenler göz önünde bulundurularak belirlenir ve halınıza gereken en iyi tedavi en ekonomik fiyatlarla sunulması hedeflenir.

Halılarınız için en iyi fiyat teklifini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Halı yıkama telefon: 0212 553 22 23

Neden Biz?

Halı temizliği konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz, bunun yanında, son teknoloji ürünü tam otomatik makineler, halı türüne özel doğal çözeltiler kullanıyoruz. Ayrıca, tüm ekip arkadaşlarımız konusunda uzman olarak eğitilmiş profesyonellerden oluşuyor. Müşteri yorumlarımızı da incelediğinizde (buradan) fabrikamızı tercih etmekte tereddüt etmezsiniz.

Öyleyse bugünün işini, yarına bırakmayın! Şimdi bizi arayın!

Evde halı bakımı ve leke çıkarma yöntemleri blogumuzu inceleyin! Pratik bilgiler

Aktif halı yıkama aynı zamanda bir koltuk yıkama uzmanıdır. En değerli mobilyalarınızı, işinde profesyonel servislere teslim edin. Koltuk yıkama için önceden randevu almanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile belirlediğiniz zaman aralığında hizmetiniz adresinizde gerçekleştirilir ve siz onaylayana kadar işlemler devam eder.

Halı temizlik uzmanları, halılarınızı yılda en az iki kez, uzman bir halı yıkama servisinde yıkatmanızı öneriyor. Siz bu yıl halılarınızı kaç kez yıkattınız?

İstanbul Halı Yıkama Fabrikası

Aktif halı yıkama İstanbul avrupa yakasında, tavsiye edilen, 5000m² kapalı alanı, 12 araçlık servis ağı, son teknoloji ürünü makine parkuru ve eğitimli teknisyenleriyle 20 yılı aşkın süredir hizmetinizde!

Hızlı menü: Avcılar Halı YıkamaEsenyurt Halı YıkamaBeylikdüzü Halı Yıkama – Esenkent Halı Yıkama – Büyükçekmece Halı Yıkama – Bahçeşehir Halı Yıkama

Ülkemizde, halı temizliği eskiden büyüklerimizin kapı önlerinde yaptığı, aylık rutin bir temizlik türüydü ancak, küresel ısınmanın etkisiyle ortaya çıkan kuraklık gibi etkenler, devlet yöneticilerimizi önlemler almaya itti ve özellikle büyük metropollerde, kapı önleri ve evlerde halı temizliği yasaklandı.

Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakabilmek için su israfından kaçınalım. Profesyonel temizlik servisleri, kullandıkları ekipmanlar sayesinde temizlik işlemlerinde suyu son derece tasarruflu kullanırlar ve çevreye su bağlamında önemli katkılar sunarlar. Lütfen siz de etkin bir su tasarrufu için, profesyonel servislerle çalışmaya özen gösterin, dünyamızı hep birlikte koruyalım.

Aktif Halı Yıkama Fabrikası

Halınızın güzelliği ve ömrü, aldığı bakıma bağlıdır. Doğru temizlik, tüm kullanım ömrü boyunca harika görünmesini sağlar, iç mekan hava kalitenizi iyileştirmeye yardımcı olur ve halı garantilerinizi sağlam tutar.

Halınızı düzgün bir şekilde temizlemek düşündüğünüzden daha kolaydır. Tek gereken, doğru halı temizleme fabrikasını bulmaktır. Servisim,z, daha hızlı yeniden kirlenme, lekelerin yeniden ortaya çıkması, halınızın veya çevrenin zarar görmesinden korkmadan, halıyı ilk seferde temizleyen etkili halı temizleme çözümleri sunar.

Halı temizliği tamamen bir rutin geliştirmekle ilgilidir. İyi bir rutine girer ve bunu sürdürürseniz, harika sonuçlar göreceksiniz.

Halılar, duvardan duvara halı ile aynı özeni hak eder ve bazı durumlarda özel dikkat gerektirir.

  • Halı yıkama — Halınız küçükse ve etiketinde “makinede yıkanabilir” yazıyorsa, önce halıyı silkeleyin ve ardından önerilen sıcaklıkta çamaşır makinesine koyun. Ilık su (90 ila 105 derece) ve hafif bir deterjan kullanın. Halınızı en düşük ısı ayarında kurutun.
  • Daha büyük kilimleri silkeleyin – Daha büyük kiliminizi almak kolaysa, önce dışarıda silkeleyin; sonra bir çamaşır ipinin üzerine koyun ve dövün. Ardından, halıyı içeri alın ve süpürün. Birçok halı temizleme uzmanının da kilim temizleme uzmanlığı vardır, ancak etikette yalnızca kuru temizleme yazıyorsa, en iyi seçeneğiniz onu rulo yapmak ve kuru temizlemeye götürmek olabilir. Temizleyicinin halı temizliği yapıp yapmadığını görmek için önce arayarak zaman kazanın – çoğu yapmaz.
  • Alan kilimlerini süpürme — Püsküllü alan kilimleri özel teknik gerektirir. Nazik bir emme kullanın ve halının ortasından başlayın, saçaklara doğru süpürün ve telleri çırpıcı çubuğunda tutmamaya dikkat edin. Saçağın altını süpürmek için halı kenarını kaldırın.
  • Doğu, Türk veya İran halılarının bakımı — İthal kilimleri halı üreticinizin özelliklerine göre temizleyin veya profesyonel bir temizlik servisine verin. Saçaklara karşı nazik olun. El dokuma ve antika halılar için bir profesyonel kiralamanız gerekir.
Tıkla Ara (0212) 553 22 23