Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama işletmemiz, 15 yılı aşkın bir süredir profesyonel anlamda halı temizleme hizmetleri sunan, yerel bir işletmedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyaçlarında uzman çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin, işletmemiz hakkındaki yorumlarına göz atın ve bir değerlendirme bırakın!

İstanbul Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar’da en ucuz halı yıkama fiyatlarını garanti ediyoruz. Temizlik uzmanlarımızın sunduğu hizmet kalitesi sayesinde %40’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Avcılar halı yıkama fiyatları
Avcılar halı yıkama fiyatları

Günümüzde halı temizliği için standart bir fiyat politikasının belirlenmesi mümkün değil. Çünkü her halı türünün farklı uygulamalarla temizlendiği bir gerçek bulunmaktadır.

Rutin temizlikler için standart bazı fiyatlar bulunabilir ancak, zorlu leke bulaşması gibi durumlarda, halının türü, lekenin türü, uygulama zorluğu ve kullanılacak malzeme maliyetleri standart fiyatların üzerine çıkacaktır. Bu yüzden, halınıza herhangi bir leke bulaştığında ne yapmanız gerektiğini bilmeniz ve en uygun yöntemi anında lekeye uygulamanız çok önemlidir.

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Aktif Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Avcılar’da halı yıkama fabrikası arayanlar bize haritalar üzerinden de ulaşabilirler. Aktif halı yıkama fabrikası, Firuzköy, Latife Hanım Sk. no6, 34900 Avcılar/İstanbul adresinde 15 yılı aşkın bir süredir Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Yakuplu, Cihangir, Parseller ve Denizköşkler bölgelerinde binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikamız, 2500m² kapalı alanda, günde 1000m² halı yıkama kapasitesine sahiptir. En yoğun dönemlerde bile halılarınızı maksimum 2 günde teslim ediyoruz. Aslında ortalama bir halının yıkanma süreci birkaç saati geçmez ancak halının doğal yollarla kuruması gereken bir süre bulunmaktadır.

Avcılar halı yıkama fabrikası
Avcılar halı yıkama fabrikası

Halı yıkama fabrikamızda özel olarak dizayn edilmiş bir kurutma odamız bulunmakta ve kuruma süresini normal süreden 5 kat daha kısalmasını sağlamaktadır.

Halı yıkama fabrikamızda, tam otomatik, bilgisayarlı sistem makine parkuru kullanılmaktadır.

Makine Parkuru

 1. Hav alma
 2. Tam otomatik yıkama
 3. Sıkma
 4. Kurutma / Nem alma
 5. Paketleme

Ünitelerinden oluşuyor. Bu sayede, en iyi halı yıkama hizmetlerini sunuyoruz.

Sonuç olarak, işletmemizden alacağınız hizmet sonrasında %40’a varan tasarruf sağlayacak, en ekonomik fiyatlarla, en iyi çözümlere kavuşacak ve halılarınızı uzun yıllar güvenle kullanabileceksiniz.

Profesyonel bir halı yıkama için bugün bizi aramaya ne dersiniz?

Halı bakımınız için en yakınınızdaki deneyimli halı yıkama servisinize güvenin. Güçlü tekniklerimiz, halılarınızın kısa sürede harika görünmesini sağlayacaktır. Hatta stor perdeleriniz, yorgan, battaniye ve yastıklarınızı da aynı anda temizletebilirsiniz. Halıların alınması ve teslimi dahildir.

Avcılar Halı Yıkama

 

Aktif halı yıkama fabrikası, Avcılar’daki halı yıkama servisleri içerisinde tamamen kurumsallaşmış en iyi halı yıkama servisidir.

Avcılar halı yıkama firmaları içinde kurumsallığını sağlayan ve tamamen profesyonel ekipleri bünyesinden barındıran Aktif halı yıkama fabrikamızda her türlü; halı, koltuk, yatak, yorgan, yastık, battaniye ve stor perde gibi tüm eşyalarınızın temizliğini güvenle temizletebilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz içindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama.

Hizmet alanlarımızdaki müşterilerimize deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla hizmet verirken, derinlemesine temizliğe en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Avcılar halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi istediğiniz vakit arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

Fabrikamıza ulaşan halılarınız standart olarak aşağıdaki işlemlere tabi tutulur:

Toz Alma İşlemi

Fabrikamıza gelen halılar, kategorilerine göre ayrıştırılmaktadır. Kategorize edildikten sonra kaba tozu ve kalıntıların dökülmesi için toz alma makinasında iyice çırpılır ve tüm kaba pisliğinden arındırılır. (Antika ve el dokuma gibi bazı narin halılar daha farklı yöntemlere tabi tutulmaktadır.)

Halı Yıkama İşlemi

Toz almadan sonra halılarınız yıkama parkuruna alınır ve son teknoloji ürünü yıkama makinalarımızda el değmeden size özel olarak yıkanır. Her ünitede taze ve temiz su kullanmaya özen gösteriyoruz. Yıkama süresince insan sağlığına ve halılarınıza zarar verecek kimyasallar kullanmıyoruz. Deterjanlarımız tamamen doğal çözeltilerden oluşuyor. Duruluma uygulamalarından sonra halılarınız fazla suyundan arınması için sıkma makinasına alınır ve burada üzerindeki su %98 oranında arındırılarak kurutma odasına hazır hale getirilir.

Kurutma İşlemi

Fabrikamız, tamamıyla yalıtımlı özel bir kurutma odasına sahiptir. Bu oda da nem alma ve kurutma için özel olarak üretilen bir çeşit klima teknomojisi ile kalan %2’lik suyundan kısa sürede tamamen arındırılır. Kurutma odamızda, mevsimsel hava koşulları dahil halılarınızın kurumasını etkimemektedir.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar halı yıkama fiyatları daha öncede belirttiğimiz halı türü, leke türü, kullanılan malzeme ve uygulanan yöntemlere göre değiştiğinden fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Sizin için en uygun fiyatları belirleyebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 0212 553 22 23

Aktif Halı Yıkama

Sorunsuz bir temizlik için halılarınızı işin ehline verin.

 • Ücretsiz Servis
 • Kurumsal Hizmet
 • Garantili Yıkama
 • Hızlı Teslimat

Halı yıkamada dikkat edilmesi gerekenler

Bazen halılarınızı evinizde kendiniz yıkamak istersiniz, oysa ki bu yanlış bir düşüncedir. Eskiden evlerde arap sabunu ve su ile yıkandığı gibi değil artık halı yıkama! Daha sofistike ve hav aralıklarına kadar nüfuz eden muazzam teknolojilerle halılarınız uzun süre hijyenik yapısını koruyabiliyor. Bu sebeple halılarınızı profesyonellere yıkatmak her zaman size zaman ve para kazandırır. Nasıl mı? “halılarınızı ne kadar uzun süre kullanırsanız, o kadar uzun süre yeni bir halı almak zorunda kalmazsınız.

Halılar, kategorisine göre standart yıkama prosedürlerine sahiptir. Her halı farklı dokumaya, farklı hammaddeye ve farklı boyalara sahiptir. Bu da onları belirli kategorilere ayırır ve hepsinin kendine özgü yıkama yöntem, deterjan ve makineleri bulunur. Bu yüzden halı yıkama fiyatlarında ve yöntemlerinde belirli bir standart bulamazsınız. örneğin: “El dokuma antika türü halılar, hiçbir şekilde otomatik makinede yıkanmaz! El ile geleneksel yöntemler ve doğal deterjanlar kullanılarak titizlikle yıkanır.” böylece antika halılarınız yıkamada kullanılan malzeme ve kimyasallardan zarar görmez.

Avcılar halı yıkama fabrikasının uzmanları, merkezimize gelen halılarınızı türüne göre ayırarak doğru uygulama yöntemleri için analiz eder. Bundan sonraki süreç tamamen halıya uygulanacak işlemlere geçilmesidir. Uygun yöntem belirlendikten ve kategorize edildikten sonra halılarınız bazı standart aşamalardan geçtikten sonra yıkama işlemine geçer ve yıkamanın her aşamasında mutlaka temiz ve taze su kullanılır. Üstelik her halı kendine has bir biçimde el değmeden kişiye özel olarak yıkanmaktadır.

Avcılarda halı yıkama fabrikası arayışınız varsa Aktif Halı Yıkama Hizmetleri firması bu ihtiyacınızı profesyonel ve çağdaş ekipmanları ile giderebilir.

Yaklaşık 25 lokasyonda alt hizmet bayimiz bulunuyor. Avrupa yakasında 13 ayrı ilçede hizmet veren geniş bir yapıya sahibiz ve gelişen halı yıkama sektöründe Aktif halı yıkamanında yatırım yapması kaçınılmazdı. Bu yüzden her yıl düzenli olarak hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmanın yollarını arıyor, hizmet kalitemizi de buna göre sürekli olarak yükseltiyoruz.

Halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi ürünlerin temizliğinin ne kadar zor olduğunun ve bu durumun ev hanımları için ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Hatta bu eşyalarını herhangi bir firmaya verdikten sonra memnun kalmayan bir çok mutsuz müşteriyi dinledik ve onların yüzünü bu konuda güldürdük.

Avcılarda temizlik hizmetleri arayan ev hanımlarının ne tür sıkıntılarla karşılaştığının farkındayız. Temizlik problemleri yaşamış bir çok müşterimizi samimiyetle dinledik ve onlar için çözümler üreterek mutlu olmalarını sağladık. Aktif halı yıkama olarak hizmet bölgelerimizdeki müşterilerimizin daima yanındayız. Bize herhangi bir konuda sormak istediklerinizi 0212 553 22 23 telefon hattımızdan ulaşarak sorabilirsiniz. Size yardımcı olmak bize mutluluk verecek.

 

Bir cevap yazın

Tıkla Ara (0212) 553 22 23