Küçükçekmece halı yıkama

Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında, hem kalitesi hem de ekonomik fiyatları ile Aktif halı yıkama, müşterilerine eşsiz bir halı yıkama deneyimi sunuyor.

Başta, kanarya, cennet, tepeüstü, halkalı, yeşilova, gültepe ve atakent bölgelerine hizmet vermekteyiz. Halılarınız bilgisayarlı tam otomatik makine parkurumuzda derinlemesine temizlenmektedir. Küçükçekmece’deki müşterilerimiz, işletmemizden aldıkları hizmeti çevrelerinede tavsiye ediyorlar. Siz de profesyonel bir halı temizliği için bizimle çalışmak istemez misiniz?

Küçükçekmece’de en çok tercih edilen halı yıkama servisi!

Küçükçekmece halı yıkama telefon numarası

Küçükçekmece halı yıkama fabrikasından aldığınız hizmeti daha ileri taşımamız için bize birkaç satır yorum bırakırsanız çok seviniriz. Çevrimiçi yorum için Tıklayın!

Halılarınızın ve ev sakinlerinin sağlığı için profesyonel bir halı yıkama çok önemlidir. Derinlemesine temizlenmeyen her halı, en kısa sürede tekrar kir tutmaya başlar ve hav aralıkları zararlı toz akarları ve bakterilerin yaşam alanı oluşturmalarına olanak tanıyan muazzam alanlar haline gelir.

Halıyla her temas ettiğinizde bu zararlılarla da ektileşime girmiş olursunuz. Uzmanlar, bu gibi durumların başlıca getirdiği sağlık sorunlarını şu şekilde belirtiyorlar; “Sağlıksız bir halı zeminine özelliklede bebekler temas eder. El ve yüzleri sürekli halı yüzeyinde olan bebeklerde ileri yaşlarda, astım gibi solunum hastalıkları görülebilir.” Sıradan, merdiven altı bir firma ile çalışıyorsanız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı risk altında demektir.

Küçükçekmece halı yıkama fiyatları
Küçükçekmece halı yıkama fiyatları

Küçükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Aktif halı yıkama servisinin etkin halı temizlik çözümleri sayesinde halılarınızın çok uzun bir süre hijyenik yapısını korur. İşletmemiz, bu yüksek kalitede derinlemesine temizliği en ekonomik şekilde fiyatlandırmaktadır. Fiyatlarımız, halılarınızın çeşitlerine ve leke çıkarma gibi ekstra işlemlerin durumuna göre değişiklikler gösterir. En sağlıklı fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merak etmeyin! Sizin için en iyi fiyatı sunacağımızı garanti ediyoruz.

tavsiye… Bahçeşehir Halı Yıkama Kampanya Kodu

Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yatak Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Leke Çıkarma
 • Hayvan İdrarı Temizliği
 • Koku Giderme
 • Halı Tamiri
 • Saçak Tamiri
 • Antika ve El Dokuma Halı Yıkama

Küçükçekmece’de birçok kişi, halılarını süpürmenin yeterli olduğunu düşünüyor olabilir ancak çoğu kişi için, ilk günkü gibi parlaklığını büyük oranda kaybetmiş oluyor. Pandemi döneminde halılarınızı temiz tutmak her zamankinden daha önemli hale geldi. Kirli bir halı, ev hayatınız hakkında çok şey söyler, yıllar içinde kirli ayakların kaç kez zemini çiğnediğini, kedinizin kaç kez tüylerini döktüğünü veya köpeğinizin kaç kez başka bir yerde olmayı tercih edeceğini bir düşünün. Halınızı süpürmek, onu temiz tutmak için sonradan düşünülmüş gibi görünebilir ancak, aslında halı bakımınızın hayati bir parçası olduğuda ortadadır. Düzenli süpürme işlemleri bir nebzede olsa halınızı zararlılardan (en azından yüzeydeki) koruyabilir.

Küçükçekmece halı yıkama firmaları
Küçükçekmece halı yıkama firmaları

Yine de evdeki hiçbir halı bakımı, profesyonel bir halı yıkama servisinin sunacağı hijyeni sağlayamaz! Bu yüzden, temizlik uzmanları her altı ayda bir profesyonel halı yıkama işlemini tavsiye ediyor.

Halılar çıplak gözle göremediğimiz tonlarca toz, kir ve alerjeni tutabilir. Bütün bunlar zamanla birikebilir ve vücudumuzun olumsuz şekillerde tepki vermesine neden olabilir. Evcil hayvan kepeğine veya toz akarlarına alerjiniz varsa, düzenli olarak süpürmek içini temiz tutmak için yeterli değildir. Profesyonel halı temizleme hizmetleri halının derinliklerine inebilir ve tonlarca alerjeni ve göremediğimiz diğer kötü şeyleri ortadan kaldırabilir. Bu profesyoneller için bunu yapmanın en iyi yolu ıslak ekstrakt yöntemidir.

Küçükçekmece Halı  ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

Çoğu zaman evlerimiz alerjenlerle ve hatta bazen tanımlayamadığımız zararlılarla dolabilir. Tüm bunlarla mücadele edebilmek için halı korumasının arkasındaki bilimi anlayan profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacımız var. Tek başına halı yıkama harikadır, ancak bazen bu yeterli olmayabilir. Ya halılarınız yiyecek, çamur ve hatta evcil hayvan tüyü ile dolu olsaydı? Profesyonel bir halı temizleyici kiraladığınızda, halılarınızdaki tüm olası alerjenleri giderecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda halılarınıza yeni gibi davranarak geri gelmelerini de önleyeceğiz.

Bugünün işini yarına bırakmayın! Profesyonel halı yıkama hizmetlerimizi deneyin ve rahatınıza bakın!

 • Adres: Firuzköy, Latife Hanım Sk. no6, 34900 Avcılar/İstanbul
 • Tel: 0212 553 22 23
 • Cep: 0536 685 59 98
 • E-Posta: aktifhalitemizleme@gmail.com

 

Tıkla Ara (0212) 553 22 23